Інвестиційний огляд
uaUA enEN
+38 (044) 2021319
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Новини міста
До облаштування воднолижного комплексу на території Труханового острова залучать інвестора
21
DEC

2017

До облаштування воднолижного комплексу на території Труханового острова залучать інвестора

Найближчим часом буде оголошений інвестиційний конкурс із залучення інвестора до облаштування воднолижного комплексу для активного відпочинку з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення на території Труханового острова. Про це повідомили у КП «Київське інвестиційне агентство».

Наразі КП «Київське інвестиційне агентство» готує передпроектні пропозиції і умови до проведення конкурсу. Проводяться зустрічі з потенційними інвесторами, вивчається їх зацікавленість щодо участі в реалізації проекту.

КП «Київське інвестиційне агентство» є замовником передінвестиційних робіт проекту згідно зрозпорядженням КМДА від 18.12.2017 №1638. Передпроектними пропозиціями на території Труханового острова передбачено встановлення об’єктів спортивно-рекреаційного призначення таких, як: водні споруди для проведення тренувань та змагань по воднолижним видам спорту; майданчиків для міні-футболу, пін-понгу, баскетболу, пляжного волейболу, міні-гольфу, силових тренажерів; мотузковий парк; тенісний корт; дитячій пляж тощо.

Київська міська державна адміністрація планує оголосити інвестиційний конкурс із залучення інвестора до облаштування воднолижного комплексу для активного відпочинку з об’єктами спортивно-рекреаційного призначення на території Труханового острова. Інформація буде опублікована в газеті «Хрещатик» та на офіційному інтернет-порталі КМДА.