Інвестиційний паспорт
uaUA enEN
+38 (044) 2021319
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Новини міста
На території столичної школи № 236 облаштують футбольне поле зі штучним покриттям
14
JUN

2021

На території столичної школи № 236 облаштують футбольне поле зі штучним покриттям

Для облаштування футбольного поля зі штучним покриттям та супутньою інфраструктурою на території школи І-ІІІ ступеня № 236 на вул. Академіка Заболотного, 144 у Голосіївському районі столиці залучать інвестора. Про це йдеться в розпорядженні КМДА № 1268.

Підготовку умов інвестиційного конкурсу покладено на Департамент економіки та інвестицій КМДА. Комунальне підприємство «Київське інвестиційне агентство» розроблятиме орієнтовні техніко-економічних показники та передпроєктні пропозиції. Замовником проєкту виступає Управління освіти Голосіївської районної державної адміністрації.

Облаштування зони реалізації проєкту відбуватиметься без видалення зелених насаджень. Транспортний і пішохідний доступ здійснюватимуться через внутрішні проходи та проїзд із вулиці Академіка Заболотного.

Благоустрій зони спортивних розваг також передбачає підходи та місця для маломобільних груп населення, розміщення садово-паркових лав, урн, ліхтарів тощо.

Оголошення про прийом заявок на участь у конкурсі буде опубліковано на Офіційному порталі Києва (www.kyivcity.gov.ua) та в газеті «Хрещатик. Київ».

Нагадаємо, що аналогічний проєкт уже реалізовано на території ліцею «Голосіївський» № 241 на вул. Голосіївській, 12 у Голосіївському районі.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua/news