Інвестиційний огляд
uaUA enEN
+38 (044) 2021319
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Будівництво приватної середньої школи
Будівництво приватної середньої школиБудівництво приватної середньої школиБудівництво приватної середньої школи
Будівництво приватної середньої школиБудівництво приватної середньої школи

Будівництво приватної середньої школи

Проектні дані:

ОПИС ПРОЕКТУ
Проектом передбачено будівництво приватної школи. Земельна ділянка в 2,2 га (5,43 акри). Будівля має 4 поверхи. Загальна площа будівлі становить 8853 кв.м.

АДРЕСА
Проспект Героїв Сталінграду 10-В, Оболонський район, Київ, Україна

РОЗТАШУВАННЯ
Земельна ділянка проекту має унікальну локацію та розташована в безпосередній близькості до житлового комплексу бізнес класу «Оазіс», гольф клубу «Оболонь» та Оболонської набережної, що забезпечує відмінні видові характеристики. Пішохідна доступність до станції метро «Мінська» 10 хвилин та до зупинки громадського наземного транспорту 5 хвилин.

ПАРАМЕТРИ ПРОЕКТУ
Земельна ділянка : 2,2 га
Загальна площа будівлі: 8 853 кв.м
Поверховість : 4 поверхи
Місткість : 660 місць
ОБ`ЄМ ІНВЕСТИЦІЙ : 169,4 млн. грн

СТАДІЯ ПРОЕКТУ

Київська міська державна адміністрація повідомляє, що за результатами інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до будівництва приватної середньої школи в 3-а мікрорайоні житлового масиву Оболонь на проспекті Героїв Сталінграда, 10-в у Оболонському районі переможцем визначено Товариство з обмеженою відповідальністю «АР Освіта» (ідентифікаційний код – 41711357), результати затверджені розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 28 грудня 2017 року № 1703. Укладено інвестиційний договір з інвестором. Наразі триває розробка проектної документації.

Всі інвестиційні проекти