Інвестиційний огляд
uaUA enEN
+38 (044) 2021319
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Будівництво спортивного комплексу в Деснянському районі
Будівництво спортивного комплексу  в Деснянському районіБудівництво спортивного комплексу  в Деснянському районіБудівництво спортивного комплексу  в Деснянському районі
Будівництво спортивного комплексу  в Деснянському районіБудівництво спортивного комплексу  в Деснянському районіБудівництво спортивного комплексу  в Деснянському районі

Будівництво спортивного комплексу в Деснянському районі

Проектні дані:

НАЗВА ОБ’ЄКТУ ІНВЕСТУВАННЯ

Спортивний комплекс на проспекті Генерала Ватутіна в Деснянському районі

ОПИС ПРОЕКТУ

КП «Київське інвестиційне агентство» виступило замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт для проведення інвестиційного конкурсу по об’єкту інвестування. В ході проведеної роботи КП «Київське інвестиційне агентство» розробило та погодило орієнтовні техніко-економічні показники та можливі передпроектні пропозиції. Проект являє собою будівництво спортивного комплексу. На земельній ділянці відсутні капітальні споруди. Земельна ділянка знаходиться в постійному користуванні Департаменту освіти і науки, молоді та спорту.

АДРЕСА

просп. Генерала Ватутіна в Деснянському районі міста Києва

РОЗТАШУВАННЯ
Земельна ділянка проекту розташована на березі річки Дніпро. Близькість до громадського транспорту - 2 хвилини пішки до зупинки громадського транспорту.

ПАРАМЕТРИ ПРОЕКТУ
Загальна площа земельної ділянки: 1,53 га

Площа забудови будівлі: 6 800 кв.м

Поверховість: 3 пов.

Висота будівлі: 17 м

Загальна площа: 13 578 кв.м

Будівельний обєм: 68 500 куб.м

Корисна комерційна площа: 1 231 кв.м 

СТАТУС

Київська міська державна адміністрація повідомляє, що за результатами конкурсу із залучення інвестора до будівництва спортивного комплексу на проспекті Генерала Ватутіна в Деснянському районі переможцем визначено товариство з обмеженою відповідальністю «А СКАЙ» (ідентифікаційний код – 39910159), результати затверджені розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 26 червня 2017 року № 746. На даний час проект знаходиться на стадії затвердження проектної документації.

СОЦІАЛЬНИЙ ЕФЕКТ

Реалізація інвестиційного проекту по будівництву спортивного комплексу на проспекті Генерала Ватутіна в Деснянському районі м. Києва дасть можливість отримати орієнтовно 150 робочих місць та забезпечить жителів міста новою сучасною ареною для проведення спортивних змагань та заходів.

Всі інвестиційні проекти