Будівництво житлових будинків з об'єктами соціально-культурного призначення та підземним паркінгом , в тому числі для громадян, які постраждали від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній «Еліта-центр»
Будівництво житлових будинків з об'єктами соціально-культурного призначення та підземним паркінгом , в тому числі для громадян, які постраждали від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній «Еліта-центр»Будівництво житлових будинків з об'єктами соціально-культурного призначення та підземним паркінгом , в тому числі для громадян, які постраждали від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній «Еліта-центр»Будівництво житлових будинків з об'єктами соціально-культурного призначення та підземним паркінгом , в тому числі для громадян, які постраждали від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній «Еліта-центр»
Будівництво житлових будинків з об'єктами соціально-культурного призначення та підземним паркінгом , в тому числі для громадян, які постраждали від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній «Еліта-центр»Будівництво житлових будинків з об'єктами соціально-культурного призначення та підземним паркінгом , в тому числі для громадян, які постраждали від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній «Еліта-центр»

Будівництво житлових будинків з об'єктами соціально-культурного призначення та підземним паркінгом , в тому числі для громадян, які постраждали від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній «Еліта-центр»

Проектні дані:

ОПИС ПРОЕКТУ

Проектом передбачено  будівництво комплексу житлових будинків з підземними паркінгами, дошкільним навчальним закладом тимчасового перебування та торговими площами.

АДРЕСА

вул. Оноре де Бальзака (вул. Польова), Деснянський район, Київ, Україна

ПОГОДЖЕННЯ ТА ДОЗВОЛИ

Розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 21.08.2006 №1263 проект по будівництву житлового будинку включено до переліку об'єктів, які потребують залучення інвестицій.

Рішенням Київської міської ради від 02.03.2006 №117/3208 земельна ділянка по вул. Оноре де Бальзака (вул. Польова) передана КП «Київське інвестиційне агентство» у постійне користування.

Передпроектні пропозиції,  що зроблені КП «Київське інвестиційне агентство» погодженні:

  • Департаментом містобудування та архітектури
  • Департаментом земельних ресурсів
  • Департаментом будівництва та житлового забезпечення

РОЗТАШУВАННЯ

Земельна ділянка проекту розташована в житловому районі. Близькість до громадського транспорту - 5 хвилин пішки до зупинки маршрутного  громадського транспорту.

ПАРАМЕТРИ ПРОЕКТУ

Земельна ділянка: 0,77 га

Загальна площа будівлі: 19 599,9 м²

Житлова площа : 12 665,8 м²

Площа громадських приміщень: 1057,9м²

Площі дошкільного навчального закладу тимчасового перебування: 197,5 м²

Площа підземного паркінгу на 135 м/м : 3 551 м²

Орієнтовна вартість будівництва : 225 194 553,5 грн з ПДВ

УМОВИ КОНКУРСУ

13092016-974867-onore-de-balzaka-448c54fbac.pdf

СТАДІЯ ПРОЕКТУ

Інвестиційний конкурс закінчився. Переможець ТОВ «СОВ-ІНВЕСТ» згідно протоколу постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва від 28 листопада 2016 року №91/2016 та Розпорядження КМДА № 157 від 14 лютого 2017 року.

Всі інвестиційні проекти