Облаштування мотузкового парку на території парку "Сирецький"
Облаштування мотузкового парку на території парку "Сирецький"Облаштування мотузкового парку на території парку "Сирецький"Облаштування мотузкового парку на території парку "Сирецький"

Облаштування мотузкового парку на території парку "Сирецький"

Проектні дані:

Опис

Земельна ділянка для облаштування мотузкового парку згідно інвестиційного проекту заходиться на території парку «Сирецький» Шевченківського району міста Києва. Територія потребує благоустрою, принципове вирішення якого закладене в

передпроектних пропозиціях. Облаштування парку не потребує видалення зелених насаджень і є одним з видів екологічного або "зеленого" відпочинку населення. Транспортний та пішохідний доступ здійснюється через внутрішні паркові проходи
та проїзди з вулиці Тимофія Шамрило та вулиці Новоукраїнськоі. Поблизу знаходиться зупинка громадського транспорту та станціі метро Сирець та Дорогожичі.

Рішення генерального плану

Орієнтовна площа земельна ділянка для облаштування мотузкового парку згідно інвестиційного проекту становить 0,3 га. Ділянка розташована в південній частині парку «Сирецький». Передпроектними пропозиціями передбачено облаштування мотузкових маршрутів різної складності, окремо запроектовано розважальні зони для дітей дошкільного віку та спортивну зону для молоді. Також передбачено розміщення трьох зблокованих тимчасових споруд загальною площею 76,1 м2:

- адміністративна споруда, де розміщуються:
- касса площею 7,0 м2
- приміщення персоналу площею 14,6 м2
- інвентарна площею 24,7 м2
- тренерська площею 25,1 м2

Всі споруди виготовлені з некапітальних, збірно-розбірних дерев'яних конструкцій. Благоустрієм території мотузкового парку також передбачається розміщення паркових лав для відпочинку та сміттєвих урн.

Техніко-економічні показники

Орієнтовна площа земельної ділянки : 0,3 га

Загальна площа спортивної зони : 70 м2

Загальна площа дитячої зони : 250 м2

Орієнтовна довжина маршрутів : 500 м

Обєм інвестицій : 1,3 млн.грн

Стадія проекту

Інвестиційний конкурс закінчився. Визначено переможця конкурсу рішенням інвестиційної комісії.


Всі інвестиційні проекти