Інвестиційний паспорт
uaUA enEN
+38 (044) 288-03-11
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Оголошення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування мотузкового парку в парку «Юність» у Святошинському районі

Оголошення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування мотузкового парку в парку «Юність» у Святошинському районі

Проектні дані:

1.1.Об’єктом інвестування є облаштування мотузкового парку в парку «Юність» у Святошинському районі.

1.2.Складові частини Об’єкта інвестування – тимчасові споруди, мотузковий парк, комплекс вуличних тренажерів, дитячий ігровий комплекс згідно з пунктом 1.6 цих Умов.

1.3.Територія облаштування Об’єкта інвестування орієнтовною площею 0,24 га знаходиться на території парку «Юність» у Святошинському районі (далі – Територія облаштування) і перебуває у власності територіальної громади міста Києва.

1.4.Набуття Інвестором права власності або користування (оренди) Територією облаштування Об’єкта інвестування та/або будь-якою земельною ділянкою на підставі інвестиційного договору заборонено.

1.5.Тимчасова споруда – одноповерхова споруда, що виготовляється
з полегшених конструкцій з урахуванням основних вимог до споруд, визначених технічним регламентом будівельних виробів, будівель і споруд, і встановлюється тимчасово, без улаштування фундаменту.Тимчасові споруди, встановлення яких передбачено цими Умовами, використовуються Інвестором виключно за цільовим призначенням - для утримання та експлуатації Об’єкта інвестування.

1.6.Орієнтовні техніко-економічні показники Об’єкта інвестування:

у додатку 4 до конкурсу

1.7.Орієнтовна загальна вартість облаштування Об’єкта інвестування –
3 552 163,00 грн (Три мільйони п’ятсот п’ятдесят дві тисячі сто шістдесят три гривні 00 коп.) з урахуванням ПДВ, в тому числі ПДВ – 592 027,17 грн (П’ятсот дев’яносто дві тисячі двадцять сім гривень 17 коп.).

1.8.Остаточні техніко-економічні показники Об’єкта інвестування, безпосереднє місце розташування об’єктів, які знаходяться на Території облаштування, а також детальна інформація щодо Об’єкта інвестування,
у т.ч. остаточна (загальна) вартість облаштування Об’єкта інвестування, визначатимуться на підставі розробленої та затвердженої в установленому порядку проєктної документації або іншої документації, передбаченої законодавством України.

Дод_4_Оголошення_інвест_конкурсу_парк_Юність

Всі інвестиційні проекти