Інвестиційний паспорт
uaUA enEN
+38 (044) 288-03-11
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Оголошення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування тенісних кортів з технічною зоною у парку «Перемога»

Оголошення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування тенісних кортів з технічною зоною у парку «Перемога»

Проектні дані:

1.1.Об’єктом інвестування є облаштування тенісних кортів з технічною зоною у парку «Перемога».

1.2.Складові частини Об’єкта інвестування – тимчасові споруди, тенісні корти (збірно-розбірні конструкції) згідно з пунктом 1.6 цих Умов.

1.3.Територія облаштування Об’єкта інвестування орієнтовною площею 0,77 га знаходиться на території парку «Перемога» у Дніпровському районі (далі – Територія облаштування) і перебуває у власності територіальної громади міста Києва.

1.4.Набуття Інвестором права власності або користування (оренди) Територією облаштування Об’єкта інвестування та/або будь-якою земельною ділянкою на підставі інвестиційного договору заборонено.

1.5.Тимчасова споруда – одноповерхова споруда, що виготовляється
з полегшених конструкцій з урахуванням основних вимог до споруд, визначених технічним регламентом будівельних виробів, будівель і споруд, і встановлюється тимчасово, без улаштування фундаменту. Тимчасові споруди, встановлення яких передбачено цими Умовами, використовуються Інвестором виключно за цільовим призначенням - для утримання та експлуатації Об’єкта інвестування.

1.6.Орієнтовні техніко-економічні показники Об’єкта інвестування:

у додатку 5 к конкурсу

1.7.Орієнтовна загальна вартість облаштування Об’єкта інвестування –
9 880 944,00 грн (Дев’ять мільйонів вісімсот вісімдесят тисяч дев’ятсот сорок чотири гривні 00 коп.) з урахуванням ПДВ, в тому числі ПДВ – 1 646 824,00 грн (Один мільйон шістсот сорок шість тисяч вісімсот двадцять чотири гривні
00 коп.).

1.8 Остаточні техніко-економічні показники Об’єкта інвестування, безпосереднє місце розташування об’єктів, які знаходяться на Території облаштування, а також детальна інформація щодо Об’єкта інвестування,
у т.ч. остаточна (загальна) вартість облаштування Об’єкта інвестування, визначатимуться на підставі розробленої та затвердженої в установленому порядку проєктної документації або іншої документації, передбаченої законодавством України.

Дод_5_Оголошення_інвест_конкурсу_корти_Перемога

Всі інвестиційні проекти