Інвестиційний паспорт
uaUA enEN
+38 (044) 288-03-11
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Оголошення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування зони відпочинку біля озера «Віра», розташованого у Святошинському районі в межах м. Києва

Оголошення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування зони відпочинку біля озера «Віра», розташованого у Святошинському районі в межах м. Києва

Проектні дані:

1.1.Об’єктом інвестування є облаштування зони відпочинку біля озера «Віра», розташованого у Святошинському районі в межах м. Києва.

1.2.Складові частини Об’єкта інвестування – тимчасові споруди, альтанки, корт для бадмінтону (збірно-розбірні конструкції), столи для настільного тенісу, дитячий ігровий майданчик згідно з пунктом 1.6 цих Умов.

1.3.Територія облаштування Об’єкта інвестування орієнтовною площею 0,345 га знаходитьсябіля озера «Віра» у Святошинському районі в межах м. Києва (далі – Територія облаштування) і перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Києва.

1.4.Набуття Інвестором права власності або користування (оренди) Територією облаштування Об’єкта інвестування та/або будь-якою земельною ділянкою на підставі інвестиційного договору заборонено.

1.5.Тимчасова споруда – одноповерхова споруда, що виготовляється
з полегшених конструкцій з урахуванням основних вимог до споруд, визначених технічним регламентом будівельних виробів, будівель і споруд,
і встановлюється тимчасово, без улаштування фундаменту.Тимчасові споруди, встановлення яких передбачено цими Умовами, використовуються Інвестором виключно за цільовим призначенням - для утримання та експлуатації Об’єкта інвестування.

1.6.Орієнтовні техніко-економічні показники Об’єкта інвестування:

у додатку 3 до конкурсу

1.7.Орієнтовна загальна вартість облаштування Об’єкта інвестування – 8 322 600,00 грн (Вісім мільйонів триста двадцять дві тисячі шістсот гривень 00 коп.) з урахуванням ПДВ, в тому числі ПДВ – 1 387 100, 00 грн (Один мільйон триста вісімдесят сім тисяч сто гривень 00 коп.).

1.8.Остаточні техніко-економічні показники Об’єкта інвестування, безпосереднє місце розташування об’єктів, які знаходяться на Території облаштування, а також детальна інформація щодо Об’єкта інвестування,
у т.ч. остаточна (загальна) вартість облаштування Об’єкта інвестування, визначатимуться на підставі розробленої та затвердженої в установленому порядку проєктної документації або іншої документації, передбаченої законодавством України.

Дод_3_Оголошення_інвест_конкурсу_озеро_Віра

Всі інвестиційні проекти