Зовнішня торгівля


Кличко отримав нагороду, присуджену Києву в конкурсі "Європейські міста і регіони майбутнього 2016-2017"

Київському міському голові Віталію Кличку вручили нагороду, яку отримав Київ у конкурсі видання Foreign Direct Investment Magazine «Європейські міста і регіони майбутнього 2016-2017». Церемонія нагородження відбулася в рамках міжнародної виставки нерухомості MIPIM у Каннах. Про це повідомили в прес-службі мера.

Нагороду столиці України журі конкурсу присудило з точки зору привабливості для міжнародних інвесторів та віддало приз у номінації «Найкраще європейське місто майбутнього з точки зору рентабельності». У своїй номінації Київ випередив Бухарест, Прагу, Варшаву, Будапешт, Анкару, Мінськ, Санкт-Петербург та Москву.

- Для нас важливе таке визнання. Це - позитивний сигнал для потенційних інвесторів і свідчення того, що ми рухаємося у правильному напрямку. Створюючи умови для інвесторів, пропонуючи цікаві проекти. Я завжди у спілкуванні з інвесторами наголошую, що сьогодні - найсприятливіший момент інвестувати в Україну, в Київ. І багато моїх зусиль зосереджено саме на залученні коштів у Київ, щоб столиця розвивалася і відповідала всім критеріям європейської столиці, - підкреслив після отримання нагороди Віталій Кличко.

Церемонію також відвідали мери і представники муніципалітетів європейських міст – Лондона, Гельсінкі, Вільнюса, Мюнхена, Франкфурта Таллінна, Гааги, Амстердама, Рейк'явіка, Манчестера та інших, а також представники інвестиційних агентств та компаній.

Foreign Direct Investment Magazine видається Financial Times.