Інвестиційний огляд
uaUA enEN
+38 (044) 2021319
Пн - Пт: 9.00 - 18.00

Про Kиївське інвестиційне агентство


  • Орган управління майном суб’єкта господарювання:

КП «Київське інвестиційне агентство» підпорядковане Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

  • Наша місія:

Забезпечити зростання інвестиційного потенціала міста Києва та відбудови міського бюджету. Ми прагнемо реалізації суспільно значимих інфраструктурних та інших проектів шляхом налагодження ефективної співпраці між державним та приватним секторами, а також із інвестиційними та фінансовими інститутами. Наша мета – пошук можливостей та розробка конкретних інвестиційних пропозицій задля регенерації і розвитку нашого міста.

  • Наше бачення:

Створення єдиного вікна взаємодії між владою міста та інвестором, консультаційна підтримка, забезпечення контролю виконання зобов'язань та максимально прозорого інвестиційного процесу для всіх сторін.

  • Діяльність підприємства та фактори ризику :

Діяльність підприємства є складовою інвестиційних процесів в місті Києві. Результат нашої діяльності – передінвестиційні пропозиції, передумова проведення конкурсів по залученню інвесторів в розвиток нашого міста.
Загальні ризики, притаманні інвестиційному бізнесу в Україні через політичну нестабільність, економічну кризу, девальвацію національної валюти, ускладнюють роботу підприємства, але ми виконуємо покладені на нас завдання. Завдяки роботі підприємства з 2014 року було реалізовано проектів через механізм інвестиційного конкурсу з бюджетом інвестицій більше 1,6 млрд. гривень. В результаті проведених інвестиційних конкурсів на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури та на зміцнення матеріально-технічної бази підприємств комунальної форми власності переможцями конкурсу було спрямовано більше 44 млн. гривень. В даний час проводяться передінвестиційні роботи по 68 проектам бюджет інвестицій, по яких складає більше 5,5 млрд. гривень.