Інвестиційний паспорт
uaUA enEN
+38 (044) 2021319
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Новини міста
29
SEP

2020

Відбулося третє засідання групи експертів-економістів Відбулося третє засідання групи експертів-економістів

Відбулося третє засідання групи експертів-економістів, що працює над планами подолання кризи, спричиненої пандемією, та підтримки і розвитку бізнесу у столиці.

18
SEP

2020

Інвестор облаштує тенісні корти в парку «Перемога» Інвестор облаштує тенісні корти в парку «Перемога»

​На території парку «Перемога» у Дніпровському районі Києва облаштують тенісні корти з технічною зоною. Проект реалізують за кошти інвестора.

17
SEP

2020

Визначено переможця інвестиційного конкурсу з облаштування спортивних майданчиків на Дніпровській набережній Визначено переможця інвестиційного конкурсу з облаштування спортивних майданчиків на Дніпровській набережній

Визначено переможця інвестиційного конкурсу з реалізації проєкту «Облаштування спортивних майданчиків на території парку, розташованого на Дніпровській набережній у районі затоки Берковщина у Дарницькому районі міста Києва».

10
SEP

2020

Віталій Кличко відкрив Інвестиційний форум міста Києва - 2020 Віталій Кличко відкрив Інвестиційний форум міста Києва - 2020

Мер Києва Віталій Кличко відкрив Інвестиційний форум міста Києва, що відбувається сьогодні в столиці.

09
SEP

2020

Київ та Гуанчжоу підписали Меморандум про порозуміння та розвиток співробітництва Київ та Гуанчжоу підписали Меморандум про порозуміння та розвиток співробітництва

​Київський міський голова Віталій Кличко та мер міста Гуанчжоу Вень Гохуей підписали Меморандум про порозуміння та розвиток співробітництва між містом Київ та містом Гуанчжоу, Китайська Народна Республіка.

08
SEP

2020

Інвестиційний Форум міста Києва 2020 Інвестиційний Форум міста Києва 2020

Запрошуємо на щорічну масштабну міжнародну подію – Інвестиційний форум міста Києва, який відбудеться 10 вересня 2020 року в КМКЦ «Парковий» (вул. Паркова, 16-А).

26
AUG

2020

Віталій Кличко: Київ сьогодні впроваджує масштабні проекти, покликані підвищити рівень екологічної та енергетичної безпеки Віталій Кличко: Київ сьогодні впроваджує масштабні проекти, покликані підвищити рівень екологічної та енергетичної безпеки

​Київ сьогодні впроваджує масштабні проекти, покликані підвищити рівень екологічної та енергетичної безпеки. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час першої наради щодо розробки для Києва Плану дій «Зелене місто» (Green City Action Plan) за участі керівництва столиці, ЄБРР, залучених банком консультантів (Atkins) та структурних підрозділів КМДА.

17
AUG

2020

У столиці побільшає вуличних лав У столиці побільшає вуличних лав

У столиці облаштують вуличні лави. Для реалізації цього проєкту проведено конкурс із залучення інвестора та визначено переможця. Ним стало ТОВ «Маркетинг компані».