Інвестиційний паспорт
uaUA enEN
+38 (044) 2021319
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Новини міста
15
JAN

2021

Визначено переможця інвестиційного конкурсу на облаштування атракціону канатної переправи через річку Дніпро Визначено переможця інвестиційного конкурсу на облаштування атракціону канатної переправи через річку Дніпро

Переможцем інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проєкту «Облаштування атракціону канатна переправа через річку Дніпро від Арки дружби народів до Труханового острова» стало ТОВ «Активна країна».

12
JAN

2021

Єдиний експортний веб-портал запрацював в тестовому режимі Єдиний експортний веб-портал запрацював в тестовому режимі

Веб-портал забезпечуватиме підтримку українських експортерів та тих, хто зацікавлений в експорті, через інформацію, сервіси та дані про зовнішні ринки.

14
DEC

2020

В столиці відбувся INVEST GLOBAL SUMMIT В столиці відбувся INVEST GLOBAL SUMMIT

Галузь залучення інвестицій в розвиток інфраструктури міста Києва представляв в.о. генерального директора КП "Київське інвестиційне агентство" Богдан Чорній в рамках панельної дискусії «Роль держави в інвестиційних процесах за нових економічних та соціальних умов».

09
DEC

2020

​Киян запрошують долучитися до опитування у рамках розробки Плану дій «Зелене місто» ​Киян запрошують долучитися до опитування у рамках розробки Плану дій «Зелене місто»

Oпитування щодо пріоритетних екологічних проблем столиці у рамках розробки Плану дій «Зелене місто»

04
DEC

2020

Представники Департаменту економіки та інвестицій КМДА взяли онлайн-участь у засіданні Робочої групи з питань ДПП ЄЕК ООН Представники Департаменту економіки та інвестицій КМДА взяли онлайн-участь у засіданні Робочої групи з питань ДПП ЄЕК ООН

Четверта сесія Робочої групи з питань державно-приватного партнерства Європейської економічної комісії ООН відбулась 1-2 грудня в Палаці Націй (Женева, Швейцарія).

03
DEC

2020

Потенційних інвесторів запрошують до участі в аукціонах з продажу об’єктів малої приватизації Потенційних інвесторів запрошують до участі в аукціонах з продажу об’єктів малої приватизації

Найбільший об’єкт розташований у Голосіївському районі на вулиці Малевича Казимира, 127, це триповерхова нежитлова будівля площею 719,3 кв.м.

02
DEC

2020

Перспективи співробітництва між Україною та Грецією обговорять під час онлайн-конференції Перспективи співробітництва між Україною та Грецією обговорять під час онлайн-конференції

3 грудня 2020 року о 12:00 відбудеться онлайн-бізнес-конференція «НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ СПІВРОБІТНИЦТВА: УКРАЇНА - ГРЕЦІЯ» за участю українських і грецьких дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП обох країн і ділових кіл України та Греції.

27
NOV

2020

Експерів запрошують взяти участь в опитуванні Експерів запрошують взяти участь в опитуванні

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить масштабне опитування серед українських експортерів, галузевих та бізнес-асоціацій щодо участі у найбільших закордонних міжнародних виставках та ярмарках.