Інвестиційний паспорт
uaUA enEN
+38 (044) 2021319
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Новини міста
03
JUL

2020

Віталій Кличко: «За два роки понад 75 тисяч разів кияни та гості міста скористалися послугами громадського велопрокату» Віталій Кличко: «За два роки понад 75 тисяч разів кияни та гості міста скористалися послугами громадського велопрокату»

У Києві стрімко набуває популярності система громадського велопрокату, яку ми разом із інвесторами проекту презентували два роки тому. За цей час понад 75 тисяч разів кияни та гості міста скористалися послугами громадського велопрокату.

19
JUN

2020

У Деснянському районі столиці побудують спортивний комплекс із льодовою ареною У Деснянському районі столиці побудують спортивний комплекс із льодовою ареною

Спортивний комплекс на перспективній ділянці вулиці Милославської в Деснянському районі столиці буде збудовано коштом інвестора. Для його залучення проведуть інвестиційний конкурс.

18
JUN

2020

До облаштування канатної переправи через річку Дніпро залучать інвестора До облаштування канатної переправи через річку Дніпро залучать інвестора

Через річку Дніпро від Арки Дружби народів до Труханового острова за кошти інвестора облаштують атракціон канатної переправи.

09
JUN

2020

У Святошинському районі облаштують кемпінг У Святошинському районі облаштують кемпінг

​У Святошинському районі на проспекті Перемоги облаштують майданчик для тимчасової стоянки автотуристів. До реалізації проєкту планують залучити інвестора.

05
JUN

2020

У Оболонському районі столиці облаштують спортивні майданчики У Оболонському районі столиці облаштують спортивні майданчики

На проспекті Степана Бандери в Оболонському районі столиці облаштують спортивні майданчики. Проєкт реалізовуватиметься за рахунок інвестора.

29
MAY

2020

Київ увійшов у топ-10 міст з найвищим рівнем розвитку економіки спільного користування Київ увійшов у топ-10 міст з найвищим рівнем розвитку економіки спільного користування

Київ увійшов у десятку міст з найкращим рівнем розвитку шерингових послуг.

14
MAY

2020

Віталій Кличко: «Я радий, що наша кількарічна співпраця і підготовка до приходу IKEA в Україну відбулася» Віталій Кличко: «Я радий, що наша кількарічна співпраця і підготовка до приходу IKEA в Україну відбулася»

Сьогодні шведська корпорація IKEA офіційно розпочала свою роботу в Києві – спочатку з онлайн-магазину.