Інвестиційний паспорт
uaUA enEN
+38 (044) 288-03-11
Пн - Пт: 9.00 - 18.00

Комерційні пропозиції київських компаній


UNIT.City – перший інноваційний парк в Україні.
Це одна з найбільших платформ, яка поєднує в собі інфраструктуру та інноваційну екосистему для ІТ- та технологічних компаній Центральної та Східної Європи.

UNIT.City розташований на 25 га землі всього за 6 км від центру Києва. Інноваційний парк утворює цілий квартал нерухомості різного призначення: офіси, житлові приміщення, інноваційні навчальні заклади, R&D-центри, лабораторії VR і AR, виробничі потужності для 3D-друку та адитивного виробництва. Загальна площа UNIT.City на завершальній стадії сягне близько 860 тисяч м², що створить простір для взаємодії 30 тисяч орендарів, студентів та резидентів.

UNIT.City користується неабияким попитом серед відомих ІТ- та технологічних компаній, стартапів, креативних фірм і навіть великих корпорацій. В інноваційному парку вже відкрили офіси такі гіганти, як Snapchat, Академія ДТЕК і Syngenta.

В UNIT.City є місце для проведення семінарів, зустрічей та конференцій. Парк також пропонує своїм резидентам пакет додаткових послуг з розвитку бізнесу, таких як допомога в комерціалізації та зборі коштів, консультування, юридичні послуги, коучинг, наставництво та програми акселерації, а також лабораторії для створення прототипів.

Місія UNIT.City – створити унікальну інноваційну платформу, де передовим компаніям, стартапам та експертам буде легко знайти одне одного, співпрацювати й зростати, відточуючи якість своєї продукції та послуг.

  

ІНШІ ПРОПОЗИЦІЇ КИЇВСЬКИХ КОМПАНІЙ