Інвестиційний паспорт
uaUA enEN
+38 (044) 2021319
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Новини міста
Інвестори з ОАЕ, Індії, Європи та США шукають інвестиційні проекти в Україні
24
NOV

2020

Інвестори з ОАЕ, Індії, Європи та США шукають інвестиційні проекти в Україні

В рамках міжнародного форуму INVEST GLOBAL SUMMIT, що відбудеться з 9 по 11 грудня 2020 року в Києві, Україну планує відвідати група іноземних інвесторів з ОАЕ, Європи та США, Індії.

Мета візиту іноземної делегації – пошук потенційних проектів для інвестування у таких сферах як агро, IT, інфраструктура, альтернативна енергетика, фінанси, виробництво, будівництво.

Іноземні представники/інвестори прагнуть побудувати з українською владою та бізнесом стратегію розвитку ефективних дипломатичних та економічних відносин. Перший день INVEST GLOBAL SUMMIT буде присвячений особистим зустрічам інвесторів із представниками державного сектору України. Це дасть змогу сформувати надійне позитивний імідж України в очах міжнародних інвесторів надійне підґрунтя для інвестицій в Україну.

Другий день INVEST GLOBAL SUMMIT буде присвячено панельним дискусіям щодо інвестицій у такі галузі як IT, аграрний сектор, інфраструктура, фінанси, виробництво. До діалогу запрошено міжнародних інвесторів, представників бізнесу та державного сектору України.

В третій день проведення INVEST GLOBAL SUMMIT буде організовано особисте спілкування учасників Саміту в форматі робочих зустрічей та робочих груп.

На Форумі планується обговорити наступні питання:

● поточні інвестиційні тренди та як всі події 2020 року вплинули на інвестиційні процеси;

● потенційні інвестиційні проекти;

●особливості роботи українського бізнесу в умовах пандемії та перспективи реалізації бізнес проектів;

● роль та позицію держави України в процесі залучення інвестицій;

● ефективні форми співпраці бізнесу, держави та інвесторів в нових економічних умовах.