Інвестиційний паспорт
uaUA enEN
+38 (044) 2021319
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Новини міста
​IX Міжнародний форум «День польського бізнесу в Україні»
17
OCT

2018

​IX Міжнародний форум «День польського бізнесу в Україні»

15 листопада 2018 року в Києві відбудеться IX Міжнародний форум «День польського бізнесу в Україні»

Тематика заходу буде присвячена питанням польсько-української економічної співпраці, спільним проектам в галузі енергетики та енергозбереження, розвитку транспортної інфраструктури.

Захід буде проведено за участю представників державних установ, місцевих органів влади, спеціальних економічних зон Польщі, а також представників бізнес-спільноти Польщі та України.

Цьогорічний форум традиційно відбудеться за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні.

Організаторами заходу виступають Асоціація українського бізнесу в Польщі, Юридична Група EUCON, Конфедерація Роботодавців Lewiatan. Співорганізатори – Міжнародне товариство польських підприємців в Україні та Польське Агентство Інвестицій та Торгівлі.

Проведення щорічного міжнародного бізнес-форуму в Україні та Польщі започатковано в 2014 році з метою створення майданчику для обміну ідеями, налагодження співпраці та сприяння зростанню притоку прямих іноземних інвестицій в українську економіку. Так, у листопаді 2014-2017 роках відбулись І, ІІІ, V та VІІ міжнародні форуми «ПОЛЬСЬКІ БІЗНЕС ДНІ» у Києві, а у травні 2015-2018 роках були проведені ІІ, ІV, VI та VIII форуми «ДНІ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ» у Варшаві.

Контактна особа: Олена Вакулік, тел. +380 (44) 238 09 44, e-mail: office@ukrbizpol.org.