Інвестиційний паспорт
uaUA enEN
+38 (044) 2021319
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Новини міста
Київ підписав Меморандум про співпрацю в управлінні відходами з французькою компанією «СЮЕЗ Інтернешнл CAC»
07
FEB

2019

Київ підписав Меморандум про співпрацю в управлінні відходами з французькою компанією «СЮЕЗ Інтернешнл CAC»

Столична мерія та французька компанія «СЮЕЗ Інтернешнл CAC» підписали Меморандум про співпрацю в управлінні відходами. Відповідний документ підписали мер Києва Віталій Кличко та віце-президент «СЮЕЗ Інтернешнл CAC» Александра Бургуан.

«Сьогодні ми підписуємо важливий документ для нашого міста – Меморандум про порозуміння між містом Києвом та компанією «СЮЕЗ Інтернешнл CAC» щодо життєво-важливого питання для столиці – управління відходами. Адже це сьогодні проблема не лише для Києва, а і для кожного міста України», – сказав Віталій Кличко.

Він додав, що столиця розпочинає довгострокову співпрацю з французькими партнерами та спільно розроблятиме стратегічний план заходів з питань управління відходами.

«Я сподіваюся, що співпраця з нашим французьким партнером стане поштовхом для Києва і для України у сфері поводження із твердими побутовими відходами. Адже «СЮЕЗ Інтернешнл САС» є світовим лідером із питань проектування, будівництва та управління об’єктами переробки твердих побутових відходів та водоочищення та вступає у партнерство із місцевими органами влади у багатьох країнах світу. А Київ зацікавлений у використанні такого досвіду та у такій співпраці», – підкреслив він.

Також мер Києва провів зустріч із делегацією керівників високого рівня французьких компаній-членів Асоціації роботодавців Франції MEDEF International, до складу якої увійшли 15 компаній різних секторів французької економіки, зокрема, інфраструктури, інвестиційного менеджменту, банківського сектору, консалтингу та інші компанії, що зацікавлені в інвестуванні в економіку України та Києва.

https://kyivcity.gov.ua/news/kiv_pidpisav_memorand...