Інвестиційний огляд
uaUA enEN
+38 (044) 2021319
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Новини міста
В Києві може з’явитися дефіцит на офісні приміщення
01
DEC

2017

В Києві може з’явитися дефіцит на офісні приміщення

В Києві формується попит на нові проекти офісної нерухомості. Про це заявив генеральний директор КП «Київське інвестиційне агентство» Олег Містюк під час Міжнародного форуму EE Real Estate Forum 2017.

«Якщо півтора-два роки тому бізнес-центри стояли напівпорожніми, то зараз ми бачимо що вони практично заповненні. Орендні ставки залишаються низькими, але сам факт того, що в Києві може виявитися дефіцит офісної нерухомості підтверджує те, що економіка відновлюється, а бізнес розширюється. Формується додатковий попит на нові проекти, і це сигнал для девелоперів», – зазначив Олег Містюк.

За його словами, в середньому по місту частка вакантних офісів зменшилась, а обсяг угод на ринку з початку року збільшився на 30% у порівнянні з 2014-2015 роками. Обсяг чистого поглинання офісів у 3 кварталі склав 48 тис. кв. м, що майже вдвічі вище показника аналогічного періоду 2016 року.

Також він зазначив, що сектор офісної нерухомості, рекреація, охорона здоров'я та освіта в Києві стануть ключовими секторами припливу інвестицій в 2018 році, як з боку локальних, так і іноземних інвесторів.

«Якщо в 2016 році інтерес до українських активів проявляли інвестори, які зацікавлені у високій спекулятивній прибутковості, то в цьому році, за його словами, з'являються секторальні, інституціональні інвестори, які мають наміри розширити бізнес в Україні», – резюмував Олег Містюк.