Інвестиційний паспорт
uaUA enEN
+38 (044) 2021319
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Новини міста
Віталій Кличко: «Розвиток економіки і кожного міста, і держави неможливий без новацій і сучасних технологій»
28
NOV

2018

Віталій Кличко: «Розвиток економіки і кожного міста, і держави неможливий без новацій і сучасних технологій»

Розвиток економіки і кожного міста, і держави неможливий без новацій і сучасних технологій. Тому міська влада Києва у співпраці з громадою та з бізнесом стимулює впровадження інновацій задля подальшого розвитку нашого міста. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко під час виступу на відкритті Інвестиційного форуму Києва-2018.

«Київ – серце України, місто, яке показує приклад змін та перетворень у країні. Європейська столиця, що втілює сьогодні сучасні світові тенденції міського розвитку та новітні технології. В оновленій Стратегії розвитку столиці до 2025 року одним із пріоритетів визначений саме розвиток інноваційних галузей економіки з високою доданою вартістю. Йдеться, зокрема, і про дерегуляцію підприємницької діяльності, прозорі і рівні умови для ведення бізнесу, про захист інвестицій та економічні стимули для залучення роботодавців. Важливою є також кооперація між бізнесом та наукою, – це успішно працює у розвинених країнах світу», – зазначив мер.

Він нагадав, що понад 60 відсотків всіх закордонних інвестицій в Україну останніми роками приходять саме в столицю. Бо в Києві працює найбільше провідних спеціалістів різних галузей: промисловості, інформаційних технологій, торгівлі, нерухомості, фінансів.

Київ, як підкреслив Віталій Кличко, сьогодні – один із лідерів ІТ-галузі серед міст Східної Європи.

Значний прогрес України і, зокрема, Києва у залученні інвестицій відзначив глава представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі. За його словами, вирішити завдання із забезпечення фінансової стабільності та залучення іноземних інвестицій може допомогти Угода про асоціацію з ЄС. Головне, відзначив Хюг Мінгареллі, – дотримуватися верховенства права, належного управління, прозорості та чесних правил для бізнесу.

«За останні чотири роки в країні, а особливо у Києві, було досягнуто значного прогресу. Від системи державних закупівель до макрофінансової стабільності, від системи охорони здоров'я до пенсійної системи, від освіти до енергетичного сектора. Всі ми знаємо, що багато чого зроблено. Ми бачимо великий потенціал української столиці, де зосереджені і великі наукові ресурси. Головне – правильно ці ресурси використовувати», – зазначив глава представництва ЄС в Україні.

https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_rozvi...