Інвестиційний паспорт
uaUA enEN
+38 (044) 288-03-11
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Новини міста
Віталій Кличко зустрівся з Урядовим уповноваженим Чеської Республіки з питань відбудови України Томашем Копечним
14
MAR

2023

Віталій Кличко зустрівся з Урядовим уповноваженим Чеської Республіки з питань відбудови України Томашем Копечним

Мер Києва Віталій Кличко у понеділок, 13 березня, зустрівся з Урядовим уповноваженим Чеської Республіки з питань відбудови України Томашем Копечним, а також представниками чеського бізнесу. Про це Віталій Кличко повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Зустрівся з Урядовим уповноваженим Чеської Республіки з питань відбудови України Томашем Копечним та представниками чеського бізнесу. Говорили про подальше втілення реформ для наближення України до європейських стандартів, можливу підтримку чеської сторони в реабілітації наших воїнів-захисників, зокрема і психологічній, допомогу в розвитку медичної галузі, інфраструктурну відбудову та інвестиції в Україну. Зацікавлений чеський бізнес і в співпраці щодо розвитку київського метрополітену та в співпраці в енергетичному секторі», – зазначив Віталій Кличко та подякував чеським друзям за підтримку, допомогу та віру в Перемогу України.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_zustrivsya_z_uryadovim_upovnovazhenim_chesko_respubliki_z_pitan_vidbudovi_ukrani_tomashem_kopechnim_ta_predstavnikami_cheskogo_biznesu/