Інвестиційний паспорт
uaUA enEN
+38 (044) 288-03-11
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Новини міста
«Київ є безперечним лідером в інвестиційній і зовнішньоекономічній діяльності в Україні» – Володимир Слончак
05
MAR

2020

«Київ є безперечним лідером в інвестиційній і зовнішньоекономічній діяльності в Україні» – Володимир Слончак

Столиця успішно поєднує у собі адміністративно-політичний, промисловий і бізнесовий центр столиці. Очолюючи рейтинги інвестиційної діяльності в Україні, Київ із року в рік покращує ці показники у міжнародних рейтингах. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Слончак під час засідання Міжнародного Трейд-клубу в Україні та Київської торгово-промислової палати.

«На сьогодні столиця є лідером інвестиційної і зовнішньоекономічної діяльності в Україні. У місті зосереджено понад 33% капітальних інвестицій та понад 52% прямих іноземних інвестицій. При цьому на Київ припадає 25% експорту товарів України», – повідомив заступник голови членам і учасникам трейд-клубу.

Водночас, за словами Володимира Слончака, столиця щороку піднімається у загальносвітових рейтингах. Минулоріч, згідно із рейтингом видання Financial Times (Foreign Direct Investment Magazine), столиця увійшла до топ-10 міст світу за рентабельністю бюджетних інвестицій. Також посіла 4-те місце за міським плануванням у рейтингу «Cities in Motion Index IESE».

«Київ приділяє значну увагу інвестиційному клімату. Столиця сьогодні – це надійний партнер, який виконує свої зобов’язання і надає всі можливості для рівного, відкритого партнерства з інвесторами», – резюмував заступник голови КМДА.

https://kyivcity.gov.ua/news/