Інвестиційний огляд
uaUA enEN
+38 (044) 2021319
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Новини міста
Меморандум задля втілення проектів державно-приватного партнерства
02
MAR

2018

Меморандум задля втілення проектів державно-приватного партнерства

Мер Києва Віталій Кличко та Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів підписали Меморандум про взаємодію та співробітництво щодо проектів державно-приватного партнерства між Київською міською державною адміністрацією та Міністерством економічного розвитку і торгівлі.

«Я переконаний, що підписання цього Меморандуму стане першим кроком, аби об’єднати зусилля Мінекономрозвитку України та міста Києва щодо реалізації проектів державно-приватного партнерства, орієнтованих, в першу чергу, на потреби мешканців Києва та гостей міста. І столиця покаже приклад іншим українським містам, як, маючи обмаль бюджетних коштів, реалізовувати масштабні інфраструктурні проекти та проекти у сфері освіти та охорони здоров’я», – зазначив Віталій Кличко.

Він висловив переконання, що підписання Меморандуму вже найближчим часом принесе конкретні результати у вигляді втілених проектів.

«Ми розуміємо, що без інвестицій не можливий розвиток сучасної держави. І ми робимо все для того, щоб залучати кошти інвесторів для реалізації проектів у столиці. Бо інвестиції – це не тільки залучення грошей в економіку, а й додаткові робочі місця, сплата податків, розвиток як міста, так і держави», – додав Віталій Кличко та запевнив, що столична влада приділяє цьому питанню велику увагу.

Також мер зазначив, що столична влада докладає всіх зусиль, аби бізнес у Києві працював в прозорих умовах, без бюрократичних перепон та корупції.

Віталій Кличко нагадав, що 60 відсотків з усіх інвестицій в Україну минулого року «прийшли» саме в столицю.

Джерело: Офіційний інтернет-портал Київської міської державної адміністрації http://kievcity.gov.ua/news/59845.html