Інвестиційний паспорт
uaUA enEN
+38 (044) 288-03-11
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Новини міста
На місці аварійної будівлі комунального закладу культури з’явиться концертний зал та центр хорового мистецтва
08
OCT

2021

На місці аварійної будівлі комунального закладу культури з’явиться концертний зал та центр хорового мистецтва

Депутати Київської міської ради погодили знесення непридатної до використання будівлі, яка перебуває на балансі комунального концертного закладу культури «Академічний камерний хор «Хрещатик». Рішення дозволить розпочати підготовку до проведення конкурсу із залучення інвестора до будівництва офісного центру з концертним залом та центром хорового мистецтва на вул. Студентській, 8, 10 у Шевченківському районі. Про це повідомили в Департаменті економіки та інвестицій КМДА.

Окрема будівля комунального закладу культури загальною площею 585,60 кв. м на вул. Студентській, 10 не використовується за призначенням, оскільки загальне фізичне зношення приміщень складає 77%. Зокрема, основні конструктивні елементи непридатні для використання, оскільки пошкоджені дерев’яні перекриття та інженерні мережі, тече дах, підлога має значний перекос.

Як зазначають в Департаменті, знесення об’єкта комунальної власності територіальної громади міста Києва можливе виключно після визначення переможця інвестиційного конкурсу, укладення з ним інвестиційного договору та відшкодування інвестором вартості об’єкта, який підлягає знесенню.

Разом із тим, інвестор зобов’язаний безоплатно передати до комунальної власності територіальної громади міста Києва частину об’єкта інвестування площею, не меншою за наявну.

Більш детально зобов’язання майбутнього інвестора визначатимуться на етапі формування умов інвестиційного конкурсу, які виносяться на розгляд та затвердження постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів, 50% якої складають депутати Київради – представники всіх фракцій.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua/news/