Інвестиційний паспорт
uaUA enEN
+38 (044) 288-03-11
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Новини міста
На вул. Полярній коштом інвестора облаштують спортивно-рекреаційну зону
18
JUL

2023

На вул. Полярній коштом інвестора облаштують спортивно-рекреаційну зону

На вул. Полярній в Оболонському районі столиці коштом інвестора облаштують спортивно-рекреаційну зону. Відповідно до розпорядження № 605 від 12 липня 2023 року, інвестора оберуть шляхом проведення інвестиційного конкурсу. Про це повідомляє Департамент економіки та інвестицій КМДА.

Згідно із проєктом, на вул. Полярній попередньо облаштують дитячий та спортивний майданчики, встановлять альтанки і тимчасові споруди, які будуть використовуватися для утримання та експлуатації об’єкта інвестування, а також здійснять благоустрій прилеглої території.

Жодного капітального будівництва проєктом не передбачено. Йдеться лише про встановлення збірно-розбірних конструкцій без облаштування фундаментів. Інвестор – переможець конкурсу – має забезпечити технічну можливість демонтажу всіх складових частин об’єкта інвестування без завдання шкоди території та природним об’єктам.

Замовником реалізації проєкту визначено КП «Плесо». Підготовку передінвестиційних робіт у частині розробки основних техніко-економічних показників та можливих передпроєктних пропозицій здійснюватиме КП «Київське інвестиційне агентство». А Департамент економіки та інвестицій розроблятиме умови конкурсу.

Постійно діючій комісії із залучення інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції та реставрації об’єктів міської інфраструктури доручили провести конкурс із залучення інвестора.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua/news/na_vul_polyarniy_koshtom_investora_oblashtuyut_sportivno-rekreatsiynu_zonu/