Інвестиційний паспорт
uaUA enEN
+38 (044) 288-03-11
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Новини міста
Дивитися усі
Підприємців та бізнес-технологів запрошують на навчальну Програму
16
FEB

2021

Підприємців та бізнес-технологів запрошують на навчальну Програму

Провідна українська програма інкубаторів - eō Business Incubators – запрошує на навчальну Програму для підтримки підприємців та бізнес-технологів у запуску та масштабуванні їхнього галузевого технологічного бізнесу.

Основою Програми є інтенсивне 4-місячне навчання за підтримки наставників, які поділяться своїм досвідом запуску, розвитку та досягненні успіху у веденні технологічного бізнесу. «Ми хочемо, щоб наші засновники захоплювались своїми стартапами. Ми хочемо, щоб наші наставники захоплювались компаніями кожного класу Інкубатора», - зазначають організатори.

Як зауважують укладачі навчального курсу, випускники Програми стають переможцями конкурсів та інкубаційних програм. Так, менше, ніж за рік, учасники навчання взяли першість на виставці Дубай-2020 Експо, Ukrainian Innovation Awards 2020, Ukrainian Fintech Conference 2019, IMPACT EdTech 2020, Глобальна програма інкубації GIST 2019, що фінансується Державним департаментом США.

За умовами участі в Програмі, кожен інкубований бізнес має передати 2% власного капіталу в кінці інкубаційного періоду та 0,5% кожному наставнику, який працює з бізнесом.

Заявки на участь, заповнені англійською мовою, приймаються не пізніше 17:00 12 березня, 2021 року за  посиланням.