Інвестиційний паспорт
uaUA enEN
+38 (044) 2021319
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Новини міста
Потенційних інвесторів запрошують до участі в аукціонах з продажу об’єктів малої приватизації
03
DEC

2020

Потенційних інвесторів запрошують до участі в аукціонах з продажу об’єктів малої приватизації

Учасники мають можливість набути у власність комерційну нерухомість розташовану в Голосіївському, Оболонському, Святошинському та Солом’янському районах міста Києва. Про це йдеться в повідомленні організатора аукціонів - Департаменту комунальної власності м.Києва.

Площа найменшого об’єкту складає 13 кв.м.

Найбільший об’єкт розташований у Голосіївському районі на вулиці Малевича Казимира, 127, це триповерхова нежитлова будівля площею 719,3 кв.м.

Будівля в орендне користування не передана, технічний стан задовільний, підключена до систем водопостачання, водовідведення, теплопостачання та електропостачання, знаходиться на земельній ділянці площею 0,07 га (код 79:063:0001), яка обліковується за Службою організації та обліку виручки комунального підприємства «Київпастранс». Рішення про передачу земельної ділянки у власність або користування (оренду) будь-яким фізичним або юридичним особам Київська міська рада не приймала.

Аукціони відбудуться 21 грудня 2020 року.

Ознайомитись з об’єктами малої приватизації або оренди комунального майна територіальної громади міста Києва можна за посиланням.