Інвестиційний огляд
uaUA enEN
+38 (044) 2021319
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Новини міста
СТОЛИЧНИХ ПІДПРИЄМЦІВ ЗАПРОШУЮТЬ НА КОНФЕРЕНЦІЮ
20
NOV

2017

СТОЛИЧНИХ ПІДПРИЄМЦІВ ЗАПРОШУЮТЬ НА КОНФЕРЕНЦІЮ

Відділ сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща у Києві запрошує до участі в міжнародній тематичній конференції «Польсько-українська співпраця в агропромисловому комплексі», що відбудеться 29 листопада 2017 року у Львові в рамках промоційного заходу під назвою «Дні польського сільського господарства», який буде організований під час сільськогосподарської виставки “ЄВРО АГРО – 2017”.

Теми конференції: польський ринок виробництва с/г продукції та його місце в Європі, використання новітніх технологій у фермерстві – навчальні тренінги і підвищення кваліфікації українських кадрів, доступ до польського ринку та інші.

Щоб взяти участь в Конференції і розмовах В2В, потрібно заповнити наступну електронну анкету заявника, доступну за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc474bAHPhng0Vv2uStrjj8UC2wq2c1DGukyffLSDYOoeEpZA/viewform

В рамках конференції заплановані презентації польських та українських підприємств та зустрічі в форматі В2В. Участь у конференції безкоштовна.