Інвестиційний паспорт
uaUA enEN
+38 (044) 2021319
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Новини міста
Сучасний житловий комплекс в Шевченківському районі зведуть коштом інвестора
29
SEP

2021

Сучасний житловий комплекс в Шевченківському районі зведуть коштом інвестора

Депутати Київради ухвалили рішення, яке дає можливість завершити погодження передпроектних пропозицій та продовжити підготовку інвестиційного конкурсу щодо проєкту з будівництва житлового кварталу з повним комплексом обслуговування на вул. Бакинській, 37-41 у Шевченківському районі. Таке рішення підтримали 64 депутати.

Інвестиційний проєкт передбачає перенесення виробничої бази КП «Київкомунсервіс» з вул. Бакинської, 37-41 на іншу визначену містом ділянку. На звільненій території, орієнтовна площа якої становить 6,90 га, буде споруджено житловий квартал із повним комплексом обслуговування. Зокрема, йдеться про будівництво дитячого дошкільного навчального закладу на 107 місць та школи на 358 місць, які будуть передані до комунальної власності. Разом із тим, загальна площа житла становитиме близько 110 тис. кв. м. Це двадцятиповерхові житлові будинки із загальною площею квартир 109 935 кв. м.

Нежитлові будівлі – сміттєнавантажувальна станція, вагова та транформаторна – були збудовані у 1985 році. З середини 1990-их років сміттєперевальна станція не працює.

Після затвердження детальних планів території реконструкції житлового масиву Сирець в межах вул. Ризької, О. Теліги, Бакинської, Чаплигіна, Ясногірської, Котовського, Щусєва, комунальним підприємством «Київське інвестиційне агентство», яке виступає замовником реалізації проєкту, в установленому порядку здійснюватимуться дії щодо відведення земельної ділянки для реалізації проєкту.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua/news/