Інвестиційний паспорт
uaUA enEN
+38 (044) 288-03-11
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Новини міста
Віталій Кличко на зустрічі з представниками Світового банку обговорив «Київську міську мобільність»
22
OCT

2021

Віталій Кличко на зустрічі з представниками Світового банку обговорив «Київську міську мобільність»

Про нинішню та майбутню співпрацю Києва зі Світовим банком, спрямовану на поліпшення міської мобільності та вдосконалення транспортного планування в столиці говорили під час зустрічі мер Києва Віталій Кличко та представники Світового банку.

«Насамперед хочу подякувати нашим партнерам зі Світового банку за підтримку реалізації багатьох проектів у Києві. Зокрема, це стратегічно важливий інфраструктурний проект «Київська міська мобільність». Це один із ключових проектів розвитку пасажирського електротранспорту у столиці. Ми зробили дуже багато, щоб втілити це рішення, і сподіваємося, що в наступних два роки реалізуємо проект. Наша мета – зробити Київ одним із найкомфортніших міст за рівнем розвитку транспорту в Європі», – сказав Віталій Кличко.

Проект «Київська міська мобільність» вартістю 30,9 млн євро дозволить продовжити лінію Борщагівського швидкісного трамваю до центру міста та розвантажити червону гілку метро, зокрема, і станцію метро «Вокзальна», яка наразі виконує функцію великого транзитного вузла. Також у рамках проекту планують реконструювати Вокзальну площу.

«Як відомо, Уряд схвалив залучення позики від Світового банку. Сподіваюся, вже невдовзі ми вступимо в переговори – залишилось остаточно узгодити деякі деталі з центральними органами влади. Ми покладаємо великі надії на цей проект, який покращить сполучення між мікрорайонами міста, зменшить кількість приватного транспорту та, відповідно, знизить рівень заторів і забруднення повітря в центрі Києва», – додав Віталій Кличко.

Менеджер Світового банку з питань транспорту в Європі Карла Гонсалес Карвахаль наголосила, що Світовий банк вважає Київ надійним партнером і високо оцінює співпрацю зі столичною владою.

«Ми добре бачимо всі зусилля, які докладає Київ, аби досягти бажаного рівня розвитку транспортної системи. Хочу запевнити вас, що ми високо цінуємо наше партнерство, і зі свого боку зробимо все, щоб допомогти місту в реалізації його цілей», – наголосила вона.

На зустрічі також йшлося про інші проекти міської влади з трансформації транспортної системи столиці: оновлення рухомого складу громадського транспорту, розробку швидких транзитних рішень у рамках міста, систему паркування, подальший розвиток системи «Розумне місто».

Карла Гонсалес Карвахаль має багаторічний досвід державної служби. До роботи у Світовому банку вона була міністром громадських робіт та транспорту в Коста-Ріці.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua/news