Інвестиційний паспорт
uaUA enEN
+38 (044) 288-03-11
Пн - Пт: 9.00 - 18.00
Новини міста
Віталій Кличко в Берліні взяв участь у Міжнародній конференції з відновлення України
12
JUN

2024

Віталій Кличко в Берліні взяв участь у Міжнародній конференції з відновлення України

Мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко взяв участь у Міжнародній конференції з відновлення України, що розпочалася сьогодні, 11 червня, в Берліні. Частину дискусій присвятили ролі місцевого самоврядування і його посилення задля успішного відновлення України. Під час конференції Віталій Кличко поспілкувався з європейськими політиками та бізнесменами, представниками міжнародних організацій та місцевого самоврядування європейських міст. Також мер Києва поговорив із міністеркою економічного співробітництва та розвитку Німеччини Свеньєю Шульце. Про це мер столиці повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Частина заходів і дискусій на Міжнародній конференції з відновлення України – про роль місцевого самоврядування і його посилення задля успішного відновлення нашої держави. Зокрема, наші партнери наголошують на важливості подальшої децентралізації. І для безпеки та економічного розвитку України, і для її інтеграції в ЄС. Та підкреслюють, що іноземні інвестиції націлені і підуть на місцевий рівень, у громади. Бо саме на місцях відбуватимуться перетворення. І в цьому наші партнери готові допомагати», – написав Віталій Кличко.

Також на Міжнародній конференції з відновлення України мер Києва окремо поспілкувався з міністеркою економічного співробітництва та розвитку Німеччини Свеньєю Шульце. І подякував за постійну підтримку й допомогу. Міністерство, яке вона очолює, багато років є партнером Києва та багатьох українських громад.

«Зокрема, від початку широкомасштабної війни міністерство, в партнерстві з Лейпцигом, забезпечило закупівлю для комунальних служб Києва засобів індивідуального захисту (шоломів, бронежилетів). Надало столиці України значну кількість генераторів різної потужності, передавало через GIZ різноманітну комунальну техніку. А також профінансувало закупівлю найсучасніших автомобілів для пінного гасіння пожеж, які сьогодні працюють у Києві», – зазначив Віталій Кличко.

Він наголосив, що столична влада продовжить співпрацю і з німецькими містами, і з урядовими структурами, які підтримують місцеве самоврядування і допомагають йому.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_v_berlini_vzyav_uchast_u_mizhnarodniy_konferentsi_z_vidnovlennya_ukrani/